Esta Enerji Sistemleri A.Ş

Esta Enerji Sistemleri A.Ş

Hakkında


Firmamız ESTA Enerji Sistemleri A.Ş. olarak kurulmuştur. Esta Enerji gücünü; uzman personel, mühendislik disiplini ve girişimci ortaklık ruhunu aynı çatı altında birleştirmesinden alıyor. Şirketimizin faaliyet alanındaki her ölçekteki projeleri bütün yönleriyle üstlenmesi, zaman, doğru çözüm uygulaması ve maliyet etkinliği olarak, siz değerli müşterilerimize geri dönüyor. Detaylara gösterilen özen, yüksek kalite standartlarındaki tutarlılık ve teslim hızı, dostane ve güvene dayalı bir çalışma ortamıyla sağlanan müşteri memnuniyeti, Esta Enerjinin firma kültürüne damgasını vuran başlıca özelliğidir.

Personel;

Firmamızın iş gücünü oluşturan ve en değerli varlığı olan çalışanlarımız, temel değerlerimizi sahiplenirler ve görevlerini bu doğrultuda yerine getirirler.

Güvenilirlik;;

Firma içi ve dışı tüm ilişkilerimizde dürüstlük önde gelen değerimizdir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz tüm kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri oluşturmak ve bu oluşumları sürdürmeyi görev biliriz. Müşteri bilgilerini ve işimizi yaparken gizliliğini taahhüt ettiğimiz tüm bilgileri istisnasız koruruz. Uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmayı sağlamak, yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlamak ticari amacımızdır.

İşi Sahiplenme ve İş Prensipleri;;;

İşin gereklerinin yerine getirilmesi, malzemelerin korunması, Projelerin geliştirilmesi ve kişilerin verimliliklerinin artırılmasına yardımcı olma konularında sorumluluklarımızı kabul ederiz. Firmamızın kaynaklarını özenli ve etkin kullanarak, doğru ve optimum maliyetlerle projelerimizi tamamlarız. İş prensibi olarak ISO standartlarını benimsemiş olan ve bu şartlara uygun olarak hizmet veren firmamız, doğru şantiye organizasyonu, zamanında malzeme temini, hızlı ve kaliteli montaj, sistemleri devreye alma, sorunsuz geçici ve kesin kabuller gibi konuları, kalite politikası olarak her şantiyesinde uygulamaktadır.

Faaliyet alanlarımız;

Hastaneler, Oteller, AVM’ler, Turizm Yapıları, Spor Tesisleri, Endüstriyel Tesisler, Kültür-Kongre ve Sanat Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Resmi ve Özel Okullar, Toplu Konutlar, Özel Konutlar, Bankalar, Mağazalar, Sergi ve Müze Binaları, Peyzaj ve dekoratif cephe aydınlatmaları, Köprüler, Otoyollar, Tüneller, OG Tesisleri, Askeri Tesisler gibi yapıların tüm Elektrik, Elektronik ve Otomasyon Sistemleri konusunda Proje-Taahhüt ve Müşavirlik Hizmeti işlerini kapsar.

Proje

 • Yapının kullanıma yönelik ihtiyaçlarının belirlenmesi,
 • İşveren ve diğer proje gruplarıyla koordinasyon toplantıları yapılması
 • Pano ve Tabloların konulacağı yerlerin belirlenmesi
 • Elektrik tesisat şaftlarının belirlenmesi ve detaylarının statik proje grubuna bildirilmesi
 • Kablo taşıma tavası güzergâhlarının belirlenmesi
 • AG pano odası, Trafo, Jeneratör ve OG Hücrelerinin konulacağı mekanların yerleşimlerinin yapılıp asgari ölçülerinin mimari gruba bildirilmesi
 • Aydınlatma hesaplarının yapılması
 • Avan Projelerinin hazırlanması
 • Prensip Şemaları çizimi
 • Çevre aydınlatma projelerinin hazırlanması
 • Dekorasyon projeleri verileri doğrultusunda uygulama projelerinin çizimi
 • Kuvvetli ve Zayıf Akım projelerinin koordineli şekilde hazırlanması
 • Mekanik Projeleri verileri doğrultusunda motor kuvvet ve kontrol tesisat projelerinin hazırlanması
 • Pano besleme güzergâhlarının belirlenmesi

Uzun yıllar süren mesleki çalışmalarımızı, bilgi ve tecrübelerimizi ESTA Enerji Sistemleri olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Projelerinizde ve işlerinizde, faaliyet alanımızda bulunan her türlü konuda şirketimiz olarak Elektrik Proje-Taahhüt ve Teknik Müşavirlik hizmeti vermeye hazırız.

Saygılarımızla

ESTA ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş.

Doğuyaka mah. Termesos Bulv. Gardenyapark 1 Sit. 28A/B Muratpaşa /ANTALYA info@estaenerji.com 0 242 2427372

Video